Šilkinė pagalvė medvilniniame impile 40×60
€110,00
Šilkinė pagalvė
Dydis 40×60 cm
Viršaus audinys 100 % medvilnė satinas baltos spalvos
Užpildas 100 % natūralus šilkas
Turime
Šilkinė pagalvė medvilniniame impile 40×60
Dydis 40×60 cm
Viršaus audinys 100 % medvilnė satinas baltos spalvos
Užpildas 100 % natūralus šilkas
Pagalvė vidutinio aukštumo, elastinga išlaikanti formą.
Miegant ant šilkinių pagalvių apsaugosite savo veido odą nuo raukšlių. Ryte atsikelsite skaistesniu be nugulėjimo žymių veidu.
Dėl unikalių šilko savybių miegas bus komfortiškas nei perkaisite nei sušalsite. Ši pagalvė pralaidi orui, reguliuojanti temperatūrą.
Idealiai tinka alergiškiems, nuo astmos kenčiantiems dėl savo hypoalerginių, antibakterinių savybių
Priežiūra: skalbimas bei cheminis valymas negalimas, tiesiog išnešti į gryną orą išsivėdinti. Vengti saulės.
Pagaminta Kinijoje
Prekyba patalyne komanda įsikūrusi Kaune, Parduotuvės adresas: Savanorių pr. 192c, Kaunas https://maps.app.goo.gl/8UYmuMx7YGCJwvST8
Šilko užpildo pagalvės pasižymi daugybe privalumų, įskaitant prabangų komfortą, antibakterines savybes, gerą drėgmės reguliavimą ir termoreguliacines savybes. Jos taip pat gali padėti sumažinti raukšlių susidarymą ir plaukų lūžinėjimą, nes šilkas mažiau trina odą ir plaukus.
-
Komfortas ir prabanga:
Šilkas yra natūraliai minkštas ir švelnus, suteikiantis prabangos jausmą ir komfortą miegant.
-
Antibakterinės savybės:
Šilkas yra natūraliai atsparus dulkių erkutėms, pelėsiui ir grybeliui, todėl tinka alergiškiems žmonėms.
-
Drėgmės reguliavimas:
Šilkas efektyviai sugeria drėgmę, išlaikydamas galvos odą sausą ir patogią miego metu.
-
Termoreguliacija:
Šilko pagalvės padeda palaikyti optimalią kūno temperatūrą, vėsina karštomis naktimis ir šildo šaltesnėmis.
-
Grožis:
Šilkas gali padėti sumažinti veido raukšlių susidarymą ir plaukų lūžinėjimą, nes mažiau trina odą ir plaukus.
-
Miego kokybė:
Dėl šilko savybių miegas tampa gilesnis ir ramesnis, o kraujo cirkuliacija pagerėja, todėl oda tampa skaistesnė ir elastingesnė.
-
Sveikata:Šilko pagalvės rekomenduojamos žmonėms, turintiems sąnarių skausmų, pragulų ar sutrikusią medžiagų apykaitą, nes jos prisitaiko prie kūno temperatūros ir aktyvina kraujo cirkuliaciją.
| Svoris | 1 kg |
|---|
Panašūs produktai
Ilga kūno pagalvė – Deluxe Antracite
-
- Matmenys: Apytiksliai 140 cm (ilgis) x 20 cm (skersmuo).
- Užvalkalo sudėtis: 100% poliesteris (dirbtinis kailis).
- Užpildas: 100% poliesterio pluoštas (apie 1200 g).
Ilga kūno pagalvė – Deluxe Cream
-
- Matmenys: Apytiksliai 140 cm (ilgis) x 20 cm (skersmuo).
- Užvalkalo sudėtis: 100% poliesteris (dirbtinis kailis).
- Užpildas: 100% poliesterio pluoštas (apie 1200 g).
Atraminė skaitymo pagalvė Pompom Bedrest Antracite
- Dizainas: Pagalvė yra didelė, suformuota taip, kad užtikrintų tvirtą atramą nugarai ir pečiams. Ji turi dvi šonines atramas (ranktūrius) ir dekoratyvinį kailiuką viršuje.
- Medžiaga: Pagaminta iš prabangios, itin minkštos dirbtinio kailio (angl. faux fur) medžiagos, kuri yra šilta ir maloni liesti.
- Komfortas ir naudojimas: Skirta maksimaliam komfortui sėdint lovoje, ant sofos ar grindų, skaitant knygą, žiūrint televizorių ar tiesiog ilsintis.
- Priežiūra: Nors užvalkalas nėra nuimamas, visa pagalvė gali būti skalbiama skalbimo mašinoje 40°C temperatūroje ir yra tinkama džiovinti džiovyklėje.
- Matmenys: Standartinis dydis yra apie 34 x 50 cm.
Pagalvė iš skalbiamos vilnos “Superwash”
- Galima skalbti ne aukštesnėje nei 40 C temperatūroje.
Ilga kūno pagalvė Bodypillow (Dark Grey)
Pūkinė pagalvė 70×70 cm
Pagalvė Technogel Deluxe
- 33% geresnė kokybė kaklo srityje
- +40% didesnis oro kanalo gylis
- +35% storesnis gelio sluoksnis
Temperatūrą reguliuojanti pagalvė VINCI Contour
- Prisitaiko prie temperatūros pokyčių
- Sugeria šilumos perteklių
- sumažina perkaitimo tikimybę
- sumažina atvėsimo tikimybę
- sumažina prakaitavimą
